College van Burgemeester en Schepenen

Samenstelling

Burgemeester, Veiligheid Lieven Dehandschutter lieven.dehandschutter@sint-niklaa.be NVA
Personeel, Sport, Financien, Plaatsvervangend burgemeester Peter Buysrogge peter.buysrogge@sint-niklaas.be NVA
Wonen, Kinderopvang, Onderwijs Marijke Henne marijke.henne@sint-niklaas.be NVA
Mobiliteit, Openbaar domein, Stadsontwikkeling Carl Hanssens carl.hanssens@sint-niklaas.be NVA
Cultuur, Deeltijds kuntsonderwijs, Landbouw Filip Baeynes filip.baeyens@sint-niklaas.be NVA
Welzijn, Diversiteit, Burgerzaken, Voorzitter bijzonder comié Sofie Heyrman sofie.hermans@sint-niklaas.be Groen
Duurzaamheid, Natuur, Ruomtelijke Ordening Wout De Meester wout.demeester@sint-niklaas.be Groen
Jeugd, Participatie, Gebouwen, Fractie voorzitter Bart De Bruyne bart.debruyne@sint-niklaas.be Groen
Economie, Evenementen, Stadspromotie, Digi talisering, Fractie voorzitter Ine Somers ine.somers@sint-niklaas.be Open VLD
Voorzitter Gemeenteraad Mia Mortier mia.mortier@sint-niklaas.be Groen

 

© Bepasin | Disclaimer
Website ontwikkeld door